Ook de bib leest voor!
De woorden die je meevoeren, de beelden die het verhaal oproept: voorlezen werkt verbindend en rustgevend voor alle leeftijden.
Jaarlijks kijken we dan ook uit naar de Voorleesweek en organiseren we leuke activiteiten. Ontdek snel het programma!
Het LeesSalon
dinsdag 19 november 2024 om 14 u.
Ook in ons maandelijks LeesSalon lezen wij regelmatig een tekst voor, waar we dan samen over praten. Wil je zelf graag iets voorlezen? Breng gerust jouw eigen tekst mee!
Daarna wisselen we boekentips uit of vertellen over leuke leeservaringen. Allemaal heel laagdrempelig, met een kopje koffie en een koekje. Wil je erbij zijn? Kom dan gewoon langs op dinsdag 19 november.
Voorlezen op school
op aanvraag
Wij komen tijdens de voorleesweek graag voorlezen in kleuterklassen en het eerste leerjaar van Grimbergse scholen. Onze medewerkers brengen een koffer vol verhalen mee om de kinderen een fijn voorleesmoment te bezorgen.
Het voorleesmoment moet vooraf gereserveerd worden op onze website.
Verteluurtje door Mijnheer Neus
27 november 2024
Mijnheer Neus vertelt, speelt, zingt en tovert verhalen bij elkaar over krokodillen en tomatensoep. Hij kleurt emoties pompelmoezenpaars, verklapt wat mag en niet mag, bestrijdt monsters, heeft het over Floris en BlancheFlour, maar vooral leert hij jou hoe je als je klein bent toch ‘groot en groots’ kunt zijn.